X
تبلیغات
زولا

مورینیو :" اگر بازی یکشنبه بود ،‌ کریستیانو بهتر می شد "

شنبه 28 اسفند‌ماه سال 1389 ساعت 06:59 ق.ظ

مرجع خبری رئال مادرید : مورینیو در کنفرانس مطبوعاتی روز یکشنبه خود باز هم به برنامه ریزی لالیگا کنایه زد .

http://s5.as.com/recorte/20110318dasdasftb_89/XLCO/Ies/20110318dasdasftb_89.jpg


خوزه مورینیو در کنفرانس مطبوعاتی در مورد احتمال حضور رونالدو در بازی با اتلتیکو ماردید گفت :" اگر دربی روز یکشنبه بود ،‌ او بهتر می شد . او مدت زیادی تمرین نکرده و در برابر لیون 70 دقیقه بازی کرده است . در شرایط خوبی نیست ، اگر بازی کند ،‌ریسک است . بعد از آن باید به پرتغالی برود و دو بازی دوستانه انجام دهد ،‌آن موقع پائولو بنتو و پزشکان در موردش تصمیم خواهند گرفت ."
او گفت :" خودم هم ترکیب اصلی را نمی دانم . فردا با بازیکنان صحبت خواهم کرد . تمام توان خود را خواهیم گذاشت و باید دید که کافی خواهد بود یا نه . در دربی ها هیچ تیمی شانس بیشتری ندارد ،‌ رتبه تیم در جدول مهم نیست . آنها تیم با انگیزه ای هستند و یک هفته برای آماده شدن برای این بازی آماده شده اند ، در حالی که ما تا بامداد پنجشنبه از نظر روانی و جسمی خود را وقف بازی دیگری کرده بودیم . علاوه بر این ، آنها کمتر بازی کرده اند چرا که در اروپا و کوپا زودتر حذف شده اند . اتلتیکو مدتهاست که هفته ای یک بازی انجام می دهد . اما ما باید سعی کنیم که انگیزه و توانایی خود را برای این بازی متعادل کنیم ."

"کاسیاس بازی می کند "
هفته گذشته او در مورد لغو اردوی پیش از بازی گفته بود که این قضیه به خاطر نارضایتی او از برنامه ریزی است . این هفته جدی تر در این باره صحبت کرد :" با بهترین تیم خود بازی خواهیم کرد و کاسیاس هم از نظر بدنی مشکلی ندارد . احتمال بازی خواهد کرد . فردا بررسی خواهیم کرد . امروز آنها را در خانه گذاشتیم تا آماده تر باشند . "
و در مورد تاثیر بازی با لیون روی دربی گفت :" پیش و پس از بازیهای مهم ،‌حواس تیم پرت می شود ، پس این بازی می تواند خطرناک باشد ، اما مطمئنا باید بتوانیم انگیزه خاص خود را برای این بازی پیدا کنیم . "

تمجید از بنزما
در مورد بنزما گفت :" او بازی می کند و خیلی خوب کار می کند . او به خودش آمده است که این کار را مدیون هم تیمی هایش و افرادی که او را دوست دارند ، است . البته زیدان هم کمی به من کمک کرد . خیلی خوشحال هستم ، چرا که در روزهای فوق العاده ای بسر می می برد ، حتی اگر بازی نکند . دیدن شرایط او واقعا باعث افتخار است . "
و در مورد نقش زیدان در آینده نیز گفت :" کار او در رئال ماردید تمام وقت نیست چرا که او تعهدات دیگری دارد ،‌اما امیدواریم که بتواند همیشه با ما باشد . جدا از بحث کریم ،‌ رابطه بسیار خوبی با او داریم . "

تردید نداشتن
او همچنین به قرعه کشی مسابقات اروپایی زیاد تردیدی ندارد . او می گوید :" لینه کر گفت که همه توپها شرایط برابری داشته اند ، من هم همین طور فکر می کنم . اما به نظر من برخی ها خوش شانس تر بودند ، هر چند که در مورد قرعه کشی شکی ندارم . "
اما در مورد صحبت کردن در مورد نیمه نهایی برابر بارسلونا خودداری کرد :" هم ما و هم آنها فعلا به بازیهایمان با شاختار و تاتنهام فکر می کنیم . می دانم که انگلیسی ها در خانه چطور بازی می کنند ، با قلبی به اندازه کل دنیا . تاتنهام اینتر را شکست داده و میلان را حذف کرده و مربی بزرگی دارد . وقتی که زمانش برسد ،‌ در موردش بحث خواهیم کرد . "

دفاع از په په
اما حرکت عجیب په په در بازی با لیون همچنان مورد توجه است . مربی پرتغالی در این باره گفت :"‌با او صحبتی نکردم ، خوب بازی کردم . کارت زرد اول حقش نبود . اگر آن کار را نمی کرد شاید نمی توانست که در بازی فردا باشد . خشن اما عادل است . ناعادلانه است که این گونه برخوردی با او شود ."
در پایان در مورد مصدومیت هیگوائین گفت :"‌او با تیم تمرین می کند و به مرور آماده خواهد شد . روند ریکاوری او خارق العاده بود ." 

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo