رئال مادرید بیش از هر تیم دیگری در زمین اسپانیول گل زده است

شنبه 23 بهمن‌ماه سال 1389 ساعت 09:20 ب.ظ

مرجع خبری رئال مادرید : نگاهی به آماری که رئال در بازیهایش با اسپانیول داشته می اندازیم .
رئال مادرید باید روز یکشنبه از سری مسابقات لالیگا به مصاف اسپانیول برود ، تیمی که در ده سال گذشته آمار خوبی در خانه اش داشته است و در دهه گذشته ، فقط یک بار در خانه این تیم با شکست بدرقه شده است .
این دو تیم در رقابت و مخالفت با بارسلونا ، با یکدیگر مشترک هستند که البته آمار رئال در سالهای گذشته در خانه این تیم قابل قبول بوده است .
رئال مادرید در طول تاریخ ، بیشترین تعداد گلها را در میان تیمهای لالیگا ، در خانه اسپانیول به ثمر رسانده است .
اگر آمار تیمی را کنار بگذاریم ، به یک نکته جالب برای بازی یکشنبه بر می خوریم و آن هم این است که بنزما تنها گل لالیگایی خود در دور رفت را در برابر اسپانیول به ثمر رسانده است . بازیکن فرانسوی در لالیگای این فصل در کل بازیها دو گل زده است که با رکورد بازیکنانی همچون کاروالیو و کاکا برابری می کند .
اسپانیول همچنین در سه بازی اخیر خود برابر رئال مادرید ، با نتیجه 3-0 شکست خورده است که نشان از برتری قاطع رئال مادرید نسبت به حریف آینده اش ، در بازیهای اخیر دارد .
تیم کاتالانی ، پس از بردن هفت بازی خانگی پیاپی در دور رفت لالیگا ، از سه بازی اخیر خود ، در دو تا شکست خورده است که باعث شده کمی عملکردشان دچار افت شود . از طرفی رئال مادرید نیز از دو بازی خانگی اخیر خود ، یکی را مساوی کرده و دو تا را باخته تا این باعث امیدواری بیشتر اسپانیول شود .
به این آمار ، باید این رکورد را هم اضافه کرد که کاسیاس از شش بازی اخیر ، فقط یک بار توانسته که در یک بازی کامل دروازه اش را بسته نگه دارد که آمار خوبی برای کاپیتان رئال به شمار نمی رود .
به هر حال ، زدن گل اول در این بازی اهمیت فراوانی دارد چرا که تیم مورینیو هر گاه که در این فصل گل اول را زده ، برنده شده است .  

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo